fbpx

O Nas

Jesteśmy tu by pomóc waszym dzieciom osiągnąć sukces.

Wszyscy kiedyś potrzebowaliśmy wsparcia i pokazania właściwej drogi

Przed laty swoje zafascynowanie nowymi technologiami uzupełniłem uczciwą nauką, ponieważ przestała mi wystarczać frajda z tego, że coś w tym skomputeryzowanym świecie doskonale działa – chciałem wiedzieć, jak to działa. Później zapragnąłem mieć takie umiejętności, które sprawią, żeby działało. Chciałem tworzyć ten komputerowy świat. To były urodziny prawdziwej pasji. Po jakimś czasie dołączyło doświadczenie.

Założyciel

Szkoła programowania „Koderaki” jest połączeniem pasji, doświadczenia i niezłomnej wiary, że w Twoim pozornie tracącym czas przed komputerem dziecku może drzemać nieprawdopodobny potencjał, który dobrze ukierunkowany, ma szansę przerodzić się w pełną pasji zawodową drogę.

Ponad dekada doświadczenia zawodowego, zbudowanego w oparciu o liczne projekty dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, w roli programisty oraz prowadzącego szkolenia, zaowocowała projektem autorskiej szkoły programowania dla dzieci.

Witam Cię serdecznie. Programista a przede wszystkim człowiek z pasją. Chciałbym zabrać Twoje dziecko w podróż po świecie kodów i algorytmów zapewniając wspaniałą intelektualna przygodę połączoną z twórczą i kreatywna rozrywką, ale również otwarciem pierwszych drzwi do zawodu programisty – zawodu ogromu możliwości oraz stabilnej przyszłości.

Robert Wójcikiewicz

Inclusive

Nibh in sed venenatis, senectus fermentum nullam donec nulla quis ut facilisis

Responsible

Nibh in sed venenatis, senectus fermentum nullam donec nulla quis ut facilisis

Respectful

Nibh in sed venenatis, senectus fermentum nullam donec nulla quis ut facilisis

Collaborative

Nibh in sed venenatis, senectus fermentum nullam donec nulla quis ut facilisis

Zaprogramujmy razem przyszłość Twojego dziecka!

Vision
We want to inspire the next integer nulla habitant nec sem nam bibendum arcu rhoncus in consequat.
Mission
We are here to help parents sed nulla gravida ipsum aliquam consectetur neque odio turpis fringilla pretium bibendum commodo.
Meet the teachers

Experts in giving your children best start

Ella Stark

Lead teacher and 1-2 year olds

Harriet Bailey

Teacher: 2-3 year olds

Melinda Schiller

Teacher: 3-4 year olds

Zobacz dostępne zajęcia​

01

Zajęcia dla grup stacjonarnie

Dla młodych pasjonatów programowania oferujemy zajęcia bezpośrednie. W małych grupach, z doświadczonymi instruktorami, uczymy podstaw kodowania oraz rozwijania umiejętności.

02

Zajęcia dla grup online

Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz dołączyć do naszych kursów online. W dedykowanych grupach zapewniamy wsparcie każdemu uczestnikowi w trakcie nauki.

03

Zajęcia indywidualne

Oferujemy spersonalizowane lekcje, dostosowując tempo i materiał do indywidualnych potrzeb ucznia.

Co o Nas Mówią rodzice?
Jestem niesamowicie zadowolona z Koderaków! Moja córka uwielbia naukę programowania. Widzę, jak moje dziecko rozwija swoje umiejętności technologiczne i logiczne. Koderaki to naprawdę wspaniałe miejsce, które polecam wszystkim rodzicom poszukującym doskonałej szkoły programowania dla swoich dzieci. Dziękuję za to, że wzbogacacie nasze dzieci wiedzą i umiejętnościami na przyszłość!
Izabela Nowicka

Więcej niż nauka

Scroll to Top